Umów wizytę

Depilacja laserowa damska Warszawa

Trwała depilacja skóry twarzy, bikini i nóg.

Masz dość ciągłego próbowania kolejnych metod usuwania niechcianych włosów? Czas zapomnieć o samodzielnym goleniu i wypróbować jeden z najskuteczniejszych sposobów na osiągnięcie perfekcyjnie gładkiej skóry. Poznaj bliżej depilację laserową PrimeLase!

Jak działa depilacja laserowa PrimeLase?

Laser diodowy nowoczesnego urządzenia PrimeLase należy do najsilniejszych na rynku, dzięki czemu zabieg osiąga bardzo wysoką skuteczność. Ten bezpieczny i trwały zabieg epilacji może zostać wykonany na wiele obszarów ciała, takich jak: nogi, twarz, bikini czy pachwiny. Wyjątkowość zabiegu PrimeLase potwierdza także możliwość usuwania każdego rodzaju włosów – także tych cieńszych oraz jaśniejszych. Jak to działa? Wiązka promieni lasera dociera do cebulki włosa i całkowicie ją niszczy.

Depilacja PrimeLase – jak wygląda zabieg?

Kosmetolog wykonuje zabieg usuwania włosów za pomocą urządzenia PrimeLase wyposażonego w laser diodowy o mocy szczytowej 4800 W.  Podczas zabiegu, temperatura rozkładana jest w tkankach równomiernie, dzięki czemu ryzyko poparzeń zostaje zminimalizowane, a przed pierwszą sesją wykonywana jest próba laserowa, co dodatkowo wzmacnia bezpieczeństwo. Głowica lasera wyposażona została w chłodzący system Crystal Freeze, dzięki czemu zabieg jest zupełnie bezbolesny.

Jakie są efekty depilacji laserowej PrimeLase?

Zmiany widoczne są już po pierwszym zabiegu, kiedy włoski stają się wyraźnie cieńsze i słabsze. Po wykonaniu serii zabiegów, gładka skóra pozostaje już z nami na zawsze, dzięki czemu nigdy więcej nie trzeba sięgać po golarkę czy depilator.

Najczęściej zadawane pytania

 • Depilacja PrimeLase – dla kogo?

  Dzięki możliwościom głowicy na diodowej (810nm), zabieg depilacji PrimeLase może zostać wykonany w przypadku każdej karnacji i każdego typu włosa – nawet bardzo jasnego czy cienkiego. Zabieg ten warto wykonać także, jeśli posiadamy wrażliwą skórę skłonną do podrażnień lub zmagamy się z wrastającymi włoskami.

 • Jakie są przeciwwskazania do wykonania depilacji laserowej?

  Do przeciwwskazań do depilacji laserowej należą: stany zapalne w miejscu działania lasera, bielactwo, łuszczyca, czy nowotwory. O wszelkich przeszkodach w indywidualnym przypadku Klienta rozmawiamy podczas wizyty konsultacyjnej.

 • Depilacja laserowa – ile zabiegów trzeba wykonać?

  Działanie lasera skierowane jest na włosy w fazie anagenu, dlatego nie jest w stanie zniszczyć wszystkich cebulek włosów jednocześnie. Pełna skuteczność depilacji laserowej możliwa jest do osiągnięcia po wykonaniu serii 6-8 zabiegów.

 • Czy depilacja laserowa jest bezpieczna dla organizmu?

  W związku z tym, że laser oddziałuje tylko na wierzchnią warstwę skóry oraz na cebulkę włosa, nie wpływa on w żaden sposób na funkcjonowanie organizmu i nie uszkadza narządów.

 • Jak należy się przygotować do depilacji laserowej?

  Dzień przed wykonaniem zabiegu (lub tego samego dnia), należy dokładnie ogolić włosy (nie wyrywać, np. pęsetą) w miejscu działania lasera. Przed zabiegiem skóra powinna być czysta, sucha, niczym nie smarowana. Przed zabiegiem nie jest wskazane złuszczanie naskórka – peeling wykonujemy najpóźniej 7 dni przed zabiegiem.

 • Ile czasu trwa rekonwalescencja po zabiegu depilacji laserowej?

  Depilacja laserowa PrimeLase nie wymaga czasu rekonwalescencji. Zabieg jest w pełni bezpieczny, komfortowy i bezbolesny.

Twoje piękno w rękach profesjonalistów! Opowiedz nam o swoich potrzebach, a my pomożemy Ci odkryć siebie na nowo.

Pokorna Clinic