Umów wizytę

Lipoliza iniekcyjna dla ciała Warszawa

Sylwetka, o jakiej marzysz, dzięki trwałej redukcji tkanki tłuszczowej.

Intensywne ćwiczenia i odpowiednia dieta to pierwsze kroki do pozbycia się niechcianych fałdek tłuszczu i cellulitu. Co zrobić, jeśli po długim czasie wciąż nie widać pożądanych efektów? Takie sytuacje się zdarzają, ale na szczęście z pomocą przychodzi nowoczesna medycyna estetyczna, która może zaoferować naprawdę spektakularne rezultaty. Jednym ze sposobów na ich uzyskanie jest lipoliza iniekcyjna.

Lipoliza iniekcyjna – jak to działa?

Lipoliza iniekcyjna to jeden z najnowocześniejszych zabiegów umożliwiających redukcję tkanki tłuszczowej bez wykonywania operacji (w przeciwieństwie np. liposukcji). Ten nieinwazyjny i trwały zabieg modelujący sylwetkę polega na wstrzyknięciu preparatu z fosfatydylocholiną, deoksycholanem sodu lub ich mieszanką do problematycznych obszarów skóry, w wyniku czego tkanka tłuszczowa ulega rozpuszczeniu. Następnie, komórki tłuszczowe transportowane są do wątroby, a w procesie przemiany materii zostają rozkładane i usuwane z organizmu.

Jak wygląda zabieg lipolizy iniekcyjnej?

Podczas zabiegu, za pomocą cienkiej igły wykonywane są delikatne mikroiniekcje skóry z podaniem specjalnego preparatu. Lipoliza iniekcyjna nie boli – podczas zabiegu Pacjent odczuwa jedynie lekkie ukłucia, jednak w zależności od intensywności i miejsca wstrzykiwania, może zostać podana miejscowo maść znieczulająca.

Efekty lipolizy iniekcyjnej

Dzięki iniekcji skóry z podaniem preparatu i pobudzeniu metabolizmu komórek skóry, następuje jej szybka regeneracja, a Pacjent szczupleje w oczach. Skutecznie zredukowana tkanka tłuszczowa objawia się realną utratą kilku centymetrów w obwodzie miejsc, które do tej pory trudno było odchudzić. Lipoliza iniekcyjna jest także zabiegiem zagęszczającym skórę, co sprawia, że wygląda znacznie młodziej.

Najczęściej zadawane pytania

 • Jakie miejsca można poddać zabiegowi lipolizy iniekcyjnej?

  Metoda ta świetnie sprawdzi się w wyszczuplaniu okolic brzucha, ud, pośladków, ramion czy bioder. Lipoliza iniekcyjna przynosi także rezultaty w przypadku modelowania okolic twarzy. Wszelkie możliwości w indywidualnym przypadku Pacjenta zostaną omówione podczas konsultacji.

 • Jakie są przeciwwskazania do wykonania lipolizy iniekcyjnej?

  Do przeciwwskazań do wykonania zabiegu lipolizy iniekcyjnej należą: choroby wątroby i nerek, zaburzenia krzepnięcia krwi, czy infekcje skórne w miejscu podania preparatu. Przeciwwskazania zostaną omówione podczas konsultacji z naszym specjalistą.

 • Jak długo trwa lipoliza iniekcyjna?

  Zabieg lipolizy iniekcyjnej na ciało trwa 30-60 min.

 • Ile zabiegów lipolizy iniekcyjnej należy wykonać, aby uzyskać najlepsze efekty?

  W celu uzyskania najlepszych efektów, rekomendowane jest wykonanie od 3 do 8 zabiegów.

 • Jaki jest czas rekonwalescencji po wykonaniu lipolizy iniekcyjnej?

  Lipoliza iniekcyjna nie wymaga okresu rekonwalescencji, jednak miejsce jej wykonania przez jakiś czas staje się tkliwe. Widoczny może być znaczny obrzęk, zaczerwienienie, zasinienie.

 • Jakie są zalecenia po lipolizie iniekcyjnej?

  Po wykonaniu zabiegu należy pić duże ilości płynów, warto rozważyć także poddanie się masażowi limfatycznemu. Zabieg ten najlepiej wykonywać w połączeniu z odpowiednią dietą i ćwiczeniami, dzięki czemu można będzie cieszyć się pięknie wymodelowaną sylwetką na dłużej.

Twoje piękno w rękach profesjonalistów! Opowiedz nam o swoich potrzebach, a my pomożemy Ci odkryć siebie na nowo.

Pokorna Clinic