Umów wizytę

Mezoterapia nanoigłowa Warszawa

Podaruj swojej skórze naturalną młodość!

Nowoczesna medycyna estetyczna co rusz zaskakuje swoimi możliwościami. Dzięki wysokiej klasy sprzętowi wykonywane są obecnie zabiegi, które jeszcze niedawno pozostawały w sferze marzeń. Jednym z nich jest mezoterapia nanoigłowa pozwalająca na odmłodzenie skóry w niechirurgiczny i bezbolesny sposób.

Jak działa mezoterapia nanoigłowa?

Głównym celem mezoterapii nanoigłowej jest pobudzenie do działania składników naturalnie występujących w skórze człowieka. Dzięki serii nanonakłuć, zabieg ten prowokuje tkanki do regeneracji, w efekcie czego obszar zabiegowy produkuje większą ilość kolagenu i elastyny. Co więcej, za pomocą specjalnego kardridże z pinami / nanowypustkami, do skóry wprowadzane są substancje odżywcze, które dodatkowo wpływają na zdrowie i wygląd skóry Pacjenta.

Na czym polega zabieg mezoterapii nanoigłowej?

Do wykonania tego zabiegu wykorzystywane są igły jeszcze cieńsze, niż w przypadku tradycyjnej mezoterapii. Skóra niklowana jest na niewielką głębokość – do 0,1 mm, dzięki czemu efektywnie wchłania podawany preparat. Niezaprzeczalnym atutem tego zabiegu zdecydowanie jest możliwość indywidualnego doboru substancji aktywnych, które przyniosą najlepsze efekty. Zabieg przebiega delikatnie i zupełnie bezboleśnie. Wiele Pacjentów określa go jako przyjemny, gdyż przypomina delikatny masaż.

Mezoterapia nanoigłowa – efekty

Dzięki serii mikronakłuć, skóra pobudzana jest do wzmożonej produkcji jej naturalnych budulców, a wprowadzane do niej substancje dodatkowo umożliwiają osiągnięcie widocznych zmian. Do rezultatów mezoterapii nanoigłowej należą:

 • ujędrnienie i uelastycznienie skóry,
 • wygładzenie i wyrównanie powierzchni skóry,
 • redukcja drobnych zmarszczek, 
 • spłycenie blizn,
 • nawilżenie i rozświetlenie skóry,
 • zwężenie porów i naczynek,
 • podniesienie konturów twarzy, a także górnej i dolnej powieki oka.

Po zabiegu mezoterapii nanoigłowej, skóra zostaje wyraźnie odmłodzona i zyskuje zdrowy blask.

Najczęściej zadawane pytania

 • Dla kogo mezoterapia nanoigłowa?

  Ten zabieg można wykonać w każdym wieku i w przypadku każdego typu skóry Dzięki delikatnemu, dobrze sprawdzi się także w przypadku osób posiadających skórę wrażliwą, trądzikową i płytkounaczynioną, czy diabetyków zmagających się z utrudnionym gojeniem ran. Dzięki wprowadzaniu igieł w płytki obszar zabiegowy, ten zabieg świetnie sprawdzi się także we wrażliwych okolicach twarzy, np. oczu (zarówno dolną, jak i górną powiekę).

 • Jakie są przeciwwskazania do wykonania mezoterapii nanoigłowej?

  Standardowymi przeciwwskazaniami do wykonania tego zabiegu są: ciąża i okres karmienia piersią, infekcje, rak skóry, opryszczka, czy ropne zmiany trądzikowe. O tym, czy dany zabieg jest odpowiedni w indywidualnym przypadku, decyduje kosmetolog podczas wizyty konsultacyjnej.

 • Jak długo trwa zabieg mezoterapii nanoigłowej?

  Czas trwania zabiegu to ok. 20-60 min, w zależności od obszaru.

 • Ile zabiegów mezoterapii nanoigłowej należy wykonać, aby uzyskać najlepsze efekty?

  Rezultaty zabiegu widoczne są od razu po wykonaniu pierwszego zabiegu, jednak najlepsze efekty są możliwe do osiągnięcia wykonując od 3 do 6 zabiegów w odstępie co 3-4 tygodnie.

 • Jaki jest czas rekonwalescencji?

  Mezoterapia nanoigłowa nie wymaga żadnego okresu rekonwalescencji po jej wykonaniu, jednak bezpośrednio po zabiegu skóra może być delikatnie zarumieniona.

Twoje piękno w rękach profesjonalistów! Opowiedz nam o swoich potrzebach, a my pomożemy Ci odkryć siebie na nowo.

Pokorna Clinic