Umów wizytę

iMoos dla ciała Warszawa

Nowy wymiar modelowania sylwetki

Jędrne i smukłe ciało bez cellulitu to pragnienie wielu z nas. Nie musi jednak pozostawać w sferze marzeń! Jeśli dotychczasowe działania wciąż nie przynoszą pożądanych efektów, warto rozważyć wsparcie nowoczesnej medycyny estetycznej i niezwykle skutecznego zabiegu iMOOS™.

iMOOS™ – jak to działa?

Innowacyjne urządzenie iMOOS™ umożliwia osiąganie zamierzonych efektów wyszczuplających, ujędrniających i antycellulitowych poprzez zastosowanie nowatorskich systemów selektywnych, a także obrotowej głowicy RWT i fal elektromagnetycznych. Efekt? Usprawnienie metabolizmu komórkowego, skuteczne usunięcie tkanki tłuszczowej i wydalenie jej z organizmu w naturalnych procesach.

Jak wygląda zabieg iMOOS™?

Do zabiegu zostaje zastosowane urządzenie iMOOS™ z dedykowaną głowicą rotacyjną, która przylega do ciała Pacjenta. Kosmetolog ustawia odpowiednie parametry urządzenia, które dopasowane są do indywidualnych potrzeb i przesuwa głowicę po wybranych partiach ciała wykonując nią przy tym specjalne ruchy. W miejscu zabiegowym może być odczuwalne ciepło i lekkie mrowienie. Specyfika urządzenia iMOOS™ zapewnia przeprowadzenie zabiegu w sposób komfortowy i bezpieczny.

Jakie są efekty zabiegu iMOOS™?

Połączenie wielu technologii umożliwia osiągnięcie zamierzonych efektów. Tkanka tłuszczowa ulega redukcji, a skóra staje się znacznie gładsza i jędrniejsza. Masaż podciśnieniowy rozbija cellulit dzięki wykorzystaniu drenażu limfatycznego i próżni. Specjalnie dobrane programy urządzenia pozwalają, między innymi, na modelowanie brzucha, lifting pośladków czy wyszczuplenie ud. Co więcej, zabieg ten może zostać wykonany także w celu modelowania okolic twarzy.

Najczęściej zadawane pytania

 • iMOOS™ – dla kogo?

  Zabieg ten spełni oczekiwania osób, które pragną wymodelować swoją sylwetkę, a także poprawić wygląd skóry w wybranych partiach ciała. Redukcja tkanki tłuszczowej przebiega nieinwazyjnie, dlatego stanowi świetną, bezpieczną alternatywę dla zabiegów operacyjnych.

 • iMOOS™ – jakie są przeciwwskazania?

  Do przeciwwskazań należą: ciąża i karmienie piersią, choroby skóry i nowotwory.

 • Ile trwa zabieg iMOOS™?

  Zabieg ten trwa ok. 15-60 minut, w zależności od partii ciała.

 • Ile zabiegów iMOOS™ warto wykonać, aby efekty były najbardziej zadowalające?

  Dla osiągnięcia najlepszych efektów, warto wykonać 6-12 zabiegów w odstępie od kilku dni do dwóch tygodni.

 • Jaki jest czas rekonwalescencji po zabiegu iMOOS™?

  Ten zabieg jest bezbolesny i komfortowy, nie wymaga także okresu rekonwalescencji.

Twoje piękno w rękach profesjonalistów! Opowiedz nam o swoich potrzebach, a my pomożemy Ci odkryć siebie na nowo.

Pokorna Clinic