Umów wizytę

Zabiegi kosmetyczne dla mężczyzn Warszawa

W Pokorna Clinic stawiamy na najlepsze i najbardziej skuteczne rozwiązania.

Zabiegi kosmetyczne dla mężczyzn w Pokorna Clinic

Nawet 20% pacjentów klinik medycyny estetycznej stanowią właśnie panowie. Dlatego też dużą część naszych usług obejmują męskie zabiegi kosmetyczne. Chociaż procedury te nierzadko nie różnią się niczym od tych, które wykonuje się u kobiet, czasami dobiera się do nich zupełnie inne koktajle odżywcze czy też przeprowadza się je w nieco innych miejscach na ciele. Na wizyty w naszej klinice decydują się głównie mężczyźni w wieku od 45 do 55 lat. Jesteśmy jednak pewni, że ten przedział będzie stopniowo rozszerzał się w obie strony, ponieważ dbanie o siebie w ten sposób aktualnie się upowszechnia.

Wybierz zabieg, który Cię interesuje i dowiedz się o nim więcej:

Jakie zabiegi pielęgnacyjne dla mężczyzn oferujemy?

Najpopularniejsze zabiegi dla panów to między innymi:

  • peelingi chemiczne – wykorzystywane przy niedoskonałościach oraz bliznach potrądzikowych. Zabiegi pielęgnacyjne dla mężczyzn mają na celu pomóc uporać się z nierównościami na skórze czy przebarwieniami, usuwając stopniowo i delikatnie jej zewnętrzne powłoki;
  • mezoterapia – zarówno skóry głowy, jak i twarzy. W tym pierwszym przypadku często stosowana jest w ramach terapii łysienia, natomiast w drugim w najróżniejszych problemach ze skórą czy też konieczności jej odmłodzenia;
  • infuzje tlenowe – mają za zadanie przywrócić cerze świeżość, dotlenić ją i ograniczyć negatywne następstwa nieprawidłowych nawyków związanych ze stylem życia. Wykonywana z wykorzystaniem skoncentrowanego tlenu i innych substancji odżywczych, zamkniętych np. w ampułkach.

Są to procedury, które polegają na nakładaniu na skórę odpowiednio dobranych preparatów oraz ewentualnie jej delikatnym nakłuwaniu. Z założenia nie wymagają rekonwalescencji, są w pełni komfortowe dla pacjentów i dają bardzo zadowalające efekty, dlatego są chętnie wybierane.

Wsłuchujemy się w Twoje indywidualne potrzeby i doradzamy. Jesteś w dobrych rękach.

Pokorna Clinic

Zabiegi z obszaru kosmetologii i medycyny estetycznej

Oprócz zabiegów pielęgnacyjnych takich jak mezoterapia, infuzje tlenowe czy peelingi chemiczne różnego rodzaju, panowie chętnie wykonują usługi kosmetyczne dla mężczyzn takie jak depilacja czy epilacja laserowa. Poddają jej najczęściej plecy, pachy, okolice intymne czy klatkę piersiową oraz twarz. Dzięki niej nie muszą więcej pamiętać o regularnym goleniu ani tracić na nie czasu. Nie ryzykują też podrażnieniami i innymi problemami ze skórą, które często pojawiają się w wyniku codziennego uszkadzania jej maszynką. To bardzo wygodna metoda trwałego usuwania owłosienia!

W odniesieniu do ciała często wybierana jest też lipoliza iniekcyjna, w szczególności przez osoby, które borykają się z nadprogramową tkanką tłuszczową przykładowo w okolicach brzucha. Jest to duży problem nie tylko u starszych, ale również młodszych mężczyzn. Lipoliza polega na ostrzykiwaniu skóry preparatami rozrzedzającymi tkankę tłuszczową, które umożliwiają jej łatwiejsze usunięcie z organizmu.

Czytaj więcej

Dlaczego warto wykonywać zabiegi kosmetyczne?

Zabiegi kosmetyczne dla panów pozwalają rozwiązać dużo problemów zdrowotnych, poprawić swój wygląd i opóźnić moment, w którym pierwsze oznaki starzenia zaczną być widoczne. Męska cera jest znacznie grubsza, niż skóra kobiet, dlatego często mamy do czynienia z jej łojotokiem, widocznymi porami, zaskórnikami czy nadmiernym rogowaceniem.

Pamiętaj o tym, że większość nawet bezinwazyjnych zabiegów kosmetycznych dla mężczyzn wymaga odpowiedniego przygotowania. Jeżeli nie będziesz przestrzegać ich założeń (a te są różne, w zależności od wybranej usługi), wykonanie procedury może zostać utrudnione lub całkowicie uniemożliwione – nasze konsultantki podczas umawiania wizyty wytłumaczą dokładnie, jak wygląda przygotowanie. Jeśli nie wiesz, które z zabiegów mogłyby być odpowiednie dla Ciebie, skontaktuj się z nami, przedstaw swoje oczekiwania, a my zrobimy co w naszej mocy, by dobrać ten pasujący do Twoich oczekiwań!

Dla kogo dedykowane są męskie zabiegi?

Zabiegi kosmetyczne dla panów, które wykonujemy, są przede wszystkim dla mężczyzn, którym zależy na:

  • dbaniu o swój wizerunek i nienaganną prezencję w każdej sytuacji,
  • pozbyciu się problemów ze skórą, włosami czy paznokciami,
  • odmłodzeniu się o kilka lat, zahamowaniu łysienia czy wyrównaniu kolorytu skóry,
  • usunięciu blizn, zwalczaniu nadpotliwości i łojotoku skóry głowy.

Dzięki usługom kosmetycznym dla mężczyzn można nie tylko pozbyć się kompleksów, z którymi niejednokrotnie nie możemy sobie poradzić przez lata, ale także poprawić swój ogólny wygląd i wzmocnić pewność siebie. Wykonanie zabiegu może pociągać za sobą diametralne zmiany w prezencji, ale wcale nie musi. Najbardziej lubiane przez mężczyzn zabiegi to z pewnością te nieinwazyjne, nazywane również bankietowymi. Panowie cieszą się wówczas, że nie muszą na tę okazję brać wolnego w pracy, ani przygotowywać się nawet na kilkudniową rekonwalescencję.