Umów wizytę

Hydropeeling + Infuzja tlenowa Warszawa

Zapewnij swojej skórze efekt glowskin

Jeśli czujesz, że Twoja skóra potrzebuje dogłębnego oczyszczenia i intensywnego pobudzenia do działania, znajdujesz się w odpowiednim miejscu. Postaw na hydropeeling i infuzję tlenową, które mogą zostać wykonane podczas jednej wizyty! Dzięki połączeniu mocy dwóch skutecznych zabiegów doskonale uzupełniających swoje działanie, przywrócisz swojej cerze piękny, zdrowy blask.

Hydropeeling z infuzją tlenową – jak to działa?

Oba zabiegi wykonywane są za pomocą specjalistycznego urządzenia HydraPure, który umożliwia użycie dwóch osobnych głowic. Każda z nich odpowiedzialna jest za inny zabieg,  dzięki czemu, skóra zostaje dogłębnie oczyszczona z zaskórników i innych zanieczyszczeń zachwycając przy tym naturalnym blaskiem. Więcej na temat każdego z zabiegów przeczytasz po kliknięciu w jego nazwę tutaj: hydropeeling i infuzja tlenowa.

Jak wygląda zabieg hydropeelingu i infuzji tlenowej?

Zabieg podzielony jest na dwa etapy: pierwszym z nich jest hydropeeling, czyli głębokie oczyszczenie skóry. Do jego wykonania stosuje się specjalistyczne płyny, które oparte są o takie substancje, jak: hydrolat lawendowy, kwasy: mlekowy i hialuronowy, a także wyciąg z zielonej herbaty oraz trawy azjatyckiej. Następnie kosmetolog wykonuje infuzję tlenową, opartą na aktywnej 1% witaminie C, która odpowiedzialna jest za rozświetlenie cery.

Hydropeeling i infuzja tlenowa – efekty

Połączenie hydropeelingu i infuzji tlenowej pozwala na osiągnięcie maksimum oczyszczenia skóry ze wszelkich zanieczyszczeń. Po zabiegu skóra zyskuje świeżość i czystość, dzięki czemu zniwelowane zostają wszelkie skutki codziennego obciążania jej kosmetykami czy zanieczyszczeniami środowiska.

Najczęściej zadawane pytania

 • Dla kogo połączenie hydropeelingu i infuzji tlenowej?

  Ten bankietowy zabieg spełni oczekiwania osób zabieganych, które chcą uzyskać piękny wygląd skóry tuż po jego wykonaniu.

 • Jakie są przeciwwskazania do wykonania hydropeelingu i infuzji tlenowej?

  Do przeciwwskazań do wykonania tego zabiegu należą: infekcje skóry, nowotwór, ostre zmiany trądzikowe, a także rany i znamiona. Wszystkie zostaną szczegółowo omówione podczas wizyty konsultacyjnej.

 • Jak długo trwa zabieg hydropeelingu i infuzji tlenowej?

  Zabieg trwa 1h.

 • Ile zabiegów należy wykonać, aby efekty były najlepsze?

  Efekty zabiegu są widoczne natychmiast, jednak w celu uzyskania najlepszych rezultatów zaleca się poddanie 3-4 zabiegom w odstępie 3-4 tygodni.

 • Jaki jest czas rekonwalescencji po zabiegu hydropeelingu i infuzji tlenowej?

  Ten zabieg nie wymaga żadnego okresu rekonwalescencji. Jest przyjemny i bezbolesny dla Pacjenta.

Twoje piękno w rękach profesjonalistów! Opowiedz nam o swoich potrzebach, a my pomożemy Ci odkryć siebie na nowo.

Pokorna Clinic