Umów wizytę

Depilacja laserowa męska Warszawa

Skuteczne i trwałe usuwanie niechcianych włosów

Depilacja laserowa dla mężczyzn cieszy się coraz większą popularnością. I nie ma się czemu dziwić – nowoczesna technologia pozwala obecnie na komfortowe i precyzyjne wykonanie zabiegu na wielu obszarach ciała. Jedną z najlepszych metod usuwania włosów na rynku jest obecnie depilacja laserowa PrimeLase.

Jak działa męska depilacja laserowa PrimeLase?

W warszawskiej klinice Pokorna Clinic pracujemy na nowoczesnej platformie laserowej PrimeLase firmy Cocoon Medical. Urządzenie to wyposażone jest w głowicę diodową, dzięki czemu można wykonać go na każdym typie włosa, a także w system chłodzący Crystal Freeze odpowiedzialny za bezbolesny przebieg wizyty. Zabieg depilacji laserowej pozwala całkowicie pozbyć się włosów z wielu obszarów dzięki dotarciu wiązki światła lasera do cebulek włosa, które ulegają zniszczeniu.

Jak przebiega zabieg depilacji PrimeLase?

Specjalista korzysta z zaawansowanego urządzenia wyposażonego w dwie głowice o wysokiej mocy. Zabieg ten może zostać wykonany na wiele obszarów męskiego ciała, takich jak: broda, wąsik, pachy, łydki, uda, ramiona, pośladki czy klatka piersiowa. Dzięki wysokiej skuteczności zabiegu, wykonanie kilku serii depilacji laserowej pozbywa się włosów na zawsze. Światło lasera kierowane jest miejscowo na wybranym obszarze i trwale niszczy cebulki włosów.

Depilacja laserowa PrimeLase – efekty

Gładka skóra na zawsze to najlepszy rezultat depilacji laserowej. Choć do pełnego efektu potrzeba wykonania kilku zabiegów, już po pierwszym z nich widoczne są efekty: włosy stają się znacznie cieńsze i przerzedzone.

Najczęściej zadawane pytania

 • Dla kogo depilacja PrimeLase?

  Depilacja laserowa PrimeLase jest zabiegiem dedykowanym nie tylko kobietom, ale także mężczyznom. Dzięki głowicy diodowej o wysokiej mocy, wiązka światła lasera jest wstanie zniszczyć cebulki każdego rodzaju włosów o różnym zabarwieniu.

 • Depilacja laserowa – przeciwwskazania

  Do ogólnych przeciwwskazań do wykonania tego zabiegu należą: bielactwo, łuszczyca, stany zapalne skóry, nowotwory czy świeża opalenizna.

 • Ile zabiegów depilacji laserowej trzeba wykonać, aby zabieg był najbardziej skuteczny?

  W związku z tym, że zabieg oddziałuje na włosy w fazie anagenu, do osiągnięcia zadowalającego efektu rekomendujemy wykonanie ok. 6-8 zabiegów.

 • Czy depilacja laserowa jest bezpieczna?

  Depilacja laserowa PrimeLase to zabieg w pełni komfortowy i bezpieczny. Światło lasera dociera tylko do powierzchownej warstwy skóry, nie oddziałując przy tym w żaden sposób na organy ciała. Przed zabiegiem wykonywana jest też próba lasera, która umożliwia przewidzenie indywidualnej reakcji skóry na jego działanie.

 • Depilacja laserowa PrimeLase – jak się przygotować?

  Przed poddaniem się depilacji laserowej nie należy wyrywać włosów. Należy ogolić włosy dzień przed lub tego samego dnia zabiegu. Ostatni peeling należy wykonać najpóźniej tydzień przed zabiegiem, a w dniu zabiegu skóra nie powinna być niczym nie smarowana.

Twoje piękno w rękach profesjonalistów! Opowiedz nam o swoich potrzebach, a my pomożemy Ci odkryć siebie na nowo.

Pokorna Clinic