Umów wizytę

Infuzja tlenowa Warszawa

Błyskawiczne odżywienie, nawilżenie i wygładzenie Twojej skóry

Odpowiednia ilość tlenu obecnego w skórze jest niezbędna do utrzymania jej prawidłowego kolorytu i elastyczności, a także normalnego przebiegu procesu jej starzenia. Do najczęstszych powodów nieprawidłowości związanych z tymi aspektami należą: zanieczyszczenia środowiska, palenie papierosów lub brak aktywności fizycznej. W celu zniwelowania tych objawów, najlepszym rozwiązaniem bardzo często okazuje się wykonanie zabiegu infuzji tlenowej.

Jak działa infuzja tlenowa?

Infuzja tlenowa to nieinwazyjna metoda odmładzania skóry i poprawiania jej ogólnego stanu, która nie wymaga nakłuwania. Procedura oparta o wtłaczanie substancji odżywczych do głębokich warstw skóry za pomocą tlenu to odpowiedź na wiele problemów estetycznych cery. Co więcej, niemal natychmiastowe działanie i widoczne efekty sprawiają, że zabieg ten zyskał miano bankietowego.

Jak przebiega zabieg infuzji tlenowej?

Za pomocą medycznego tlenu hiperbarycznego, do głębokich warstw skóry zostaje wtłoczona pod wysokim ciśnieniem odpowiednia ilość preparatu z wybranymi substancjami aktywnymi, np. kwasem hialuronowym lub witaminą C. Efekt? Znaczna poprawa metabolizmu energetycznego skóry i jej dotlenienie, a wraz z nimi przyspieszone procesy regeneracji i powstawania nowych tkanek.

Infuzja tlenowa – efekty

Skoncentrowana dawka substancji aktywnych, a także wysokie ciśnienie zapewniają temu zabiegowi wysoką skuteczność i długotrwały efekt. Do najważniejszych rezultatów możliwych do osiągnięcia dzięki infuzji tlenowej należą: poprawa kolorytu, nawilżenia, gładkości, odżywienia i elastyczności skóry. Po wykonaniu infuzji tlenowej, widoczne jest także lekkie spłycenie zmarszczek i odświeżenie skóry.

Najczęściej zadawane pytania

 • Infuzja tlenowa – dla kogo zabieg?

  Infuzja tlenowa to łagodny, bankietowy zabieg (polecany do osiągnięcia zamierzonych efektów “przed wielkim wyjściem”), redukujący wszelkie objawy niedotlenienia skóry twarzy. Działanie przeciwbakteryjne i przeciwzapalne sprawia, że zabieg ten doskonale sprawdzi się także u osób z cerą trądzikową.

 • Jakie są przeciwwskazania do wykonania infuzji tlenowej?

  Tego zabiegu nie rekomendujemy osobom, które dotyczą:

  • stany zapalne skóry,
  • opryszczka,
  • zapalenie zatok,
  • alergie skórne.
 • Jak długo trwa zabieg infuzji tlenowej?

  Czas trwania tego zabiegu to ok. 30 min.

 • Ile zabiegów infuzji tlenowej należy wykonać, aby uzyskać najlepsze efekty?

  W celu uzyskania najlepszych efektów, warto wykonać 6 zabiegów infuzji tlenowej.

 • Jak długo trwa okres rekonwalescencji po infuzji tlenowej?

  Infuzja tlenowa nie wymaga okresu rekonwalescencji – działa natychmiastowo, dzięki czemu jest świetnym pomysłem do wykonania przed ważnym wydarzeniem.

Twoje piękno w rękach profesjonalistów! Opowiedz nam o swoich potrzebach, a my pomożemy Ci odkryć siebie na nowo.

Pokorna Clinic