Umów wizytę

Zabiegi medycyny estetycznej Warszawa

Współczesne zabiegi medycyny estetycznej nie mają wiele wspólnego z częstymi wyobrażeniami na ich temat. Dzięki ogromnej wiedzy i umiejętnościom wykwalifikowanych kosmetologów, zabiegi odmładzające i wyszczuplające nie wymagają użycia skalpela, długiego czasu rekonwalescencji, czy bolesnych doświadczeń Pacjentów.

Zaawansowane zabiegi medycyny estetycznej – Warszawa Nowe Miasto

Upiększanie wyglądu, zachowanie młodego wyglądu czy redukcja niedoskonałości, są pojęciami znanymi już od dawna. W ostatnich latach medycyna estetyczna zyskała na popularności za sprawą obalenia stereotypów związanych ze skutkami ubocznymi, sztucznym wyglądem oraz wysokim kosztem. Dbanie o wygląd zewnętrzny stało się ważne nie tylko dla celebrytów, ale również zwykłych ludzi. W naszym salonie znajdującym się w pobliżu dzielnic Nowe Miasto oraz Muranów w Warszawie możliwe do wykonania są nowoczesne zabiegi medycyny estetycznej. Stosowane przez nas metody wykorzystują działanie leków oraz nieinwazyjnych zabiegów, które przyczyniają się do opóźnienia procesu starzenia oraz poprawiają ogólny wygląd skóry.

Wybierz zabieg, który Cię interesuje i dowiedz się o nim więcej:

Na czym polega medycyna estetyczna? Zabiegi w Pokorna Clinic

Wiele osób obawia się skorzystać z oferowanych usług ze względu na brak znajomości pojęcia medycyny estetycznej. Zabiegi z jej zakresu należą do estetologii medycznej – dziedziny medycyny, która zajmuje się pielęgnowaniem i kreowaniem piękna za pomocą środków medycznych. Medycyna estetyczna to przede wszystkim ogół procedur wykonywanych przez lekarzy specjalistów, służących poprawie atrakcyjności fizycznej. W naszym salonie wykwalifikowany personel dokłada wszelkich starań, aby poprzez działania o charakterze zapobiegawczym i rekonstrukcyjnym zapewnić zdrowym pacjentom poprawę standardu życia. Zabiegi medycyny estetycznej oferowane w naszym salonie w pobliżu dzielnicy Muranów i Nowe Miasto nie tylko mają na celu poprawę urody, ale również z założenia likwidują niektóre problemy – kamuflują przebarwienia skórne, likwidują blizny, czy rozstępy. Tym samym medycyna estetyczna pomaga zachować młody wygląd oraz pozbyć się kompleksów.

Twoje piękno w rękach profesjonalistów! Opowiedz nam o swoich potrzebach, a my pomożemy Ci odkryć siebie na nowo.

Pokorna Clinic

Nasz salon Pokorna Clinic mieści się w Warszawie i swojej ofercie posiada zabiegi medycyny estetycznej z zakresu:

 • mezoterapii igłowej, polegającej na celowym uszkodzeniu tkanek, stymulując tym samym do tworzenia nowych połączeń kolagenowych, odpowiedzialnych za młody wygląd skóry. Podczas zabiegu wtłacza się również substancje odżywcze, w zależności od indywidualnych potrzeb klienta;
 • mezoterapii skóry głowy, gdzie za pomocą cienkiej igły, specjalnie dobrany pod pacjenta produkt, zostaje wtłoczony, dostarczając skórze głowy niezbędnych składników aktywnych, poprawiając ich wygląd i gęstość;
 • mezoterapii okolicy oka, podczas której do wrażliwej skóry wokół oczu zostaje wstrzyknięty preparat, którego parametry dopasowane są do potrzeb pacjenta. Powstałe podczas zabiegu medycyny estetycznej mikro urazy, pobudzają komórki skóry do samoregeneracji;
 • stymulacji tkankowej, oddziałującej na tkanki skórne poprzez specyficzne preparaty do iniekcji, które stymulują do regeneracji komórek;
 • stymulacji okolicy oka, który jest nieinwazyjnym i delikatnym dla wrażliwej skóry oka zabiegiem medycyny estetycznej. Przy pomocy iniekcji do skóry wstrzykuje się substancję ze składnikami odżywczymi, dobranymi indywidualnie do pacjenta.

W naszym gabinecie mogą liczyć Państwo na fachową pomoc specjalistów, którzy dobiorą odpowiedni zabieg po przeprowadzeniu wnikliwej konsultacji medycznej.

Czytaj więcej

Zabiegi medycyny estetycznej – jakie efekty zapewniają?

Specyficzna dziedzina medycyny, udzielająca świadczeń pacjentom zdrowym, którym zależy na podniesieniu jakości życia poprzez korektę wyglądu, to właśnie medycyna estetyczna. Zabiegi obejmujące głównie twarz, zapewniają:

 • poprawę owalu twarzy,
 • wygładzenie lub likwidację zmarszczek,
 • likwidację lub spłycenie blizn,
 • zmniejszenie widoczności porów,
 • minimalizację cieni pod oczami,
 • odnowę skóry pod oczami,
 • wyeksponowanie kości policzkowych.

Zabiegi medycyny estetycznej możliwe do wykonania w salonie Pokorna Clinic znajdującym się w Warszawie w okolicy dzielnic Muranów i Nowe Miasto, mają na celu likwidację defektów estetycznych, które wpływają na samopoczucie i pewność siebie naszych klientów. Dzięki działaniom profilaktycznym wykonywanym przy użyciu skutecznych metod oraz preparatów nasi specjaliści poprawiają komfort życia pacjentów.