Umów wizytę

Stymulatory okolicy oka Warszawa

Bezpieczne i skuteczne odmłodzenie okolic oka

Oczy mówią wiele o przeżywanych emocjach. To tam w pierwszej kolejności wędruje wzrok osoby, z którą właśnie rozmawiamy. Nic dziwnego zatem, że chcemy, aby to miejsce na twarzy zachwycało młodzieńczym blaskiem. Stymulatory tkankowe na okolicę oczu to zabieg, który doskonale sobie z tym poradzi.

Jak działają stymulatory tkankowe na okolicę oka?

Warto wiedzieć, że skóra wokół oczu należy do najcieńszych w całym ciele człowieka. Właśnie dlatego należy traktować ją ze szczególną delikatnością. Stymulatory tkankowe dedykowane okolicom oczu niwelują oznaki starzenia z zachowaniem maksymalnego bezpieczeństwa. Zabieg ten przede wszystkim ma za zadanie pobudzać zawarte w skórze fibroblasty do produkcji elastyny i kolagenu.

Stymulatory okolic oczu – jak wygląda zabieg?

Stymulatory to substancje pochodzenia naturalnego, dzięki czemu ryzyko wystąpienia reakcji niepożądanych jest zminimalizowane. Za pomocą iniekcji do skóry zostaje wstrzyknięty preparat z wykorzystaniem dobranego indywidualnie stymulatora, który odpowiedzialny jest za pobudzenie składników skóry do działania.W efekcie, struktura skóry staje się bardziej napięta i nawilżona.

Stymulatory tkankowe okolicy oka – efekty

Zabieg z wykorzystaniem symulatorów tkankowych wykonywany jest często w celu pozbycia się worków pod oczami, sińców, czy zmarszczek mimicznych. Poprawa krążenia krwi w tkankach znacznie polepsza koloryt skóry i sprawia, że opuchlizna maleje. Skóra staje się bardziej jędrna, elastyczna i nawilżona, a spojrzenie zachwyca naturalnym blaskiem.

Najczęściej zadawane pytania

 • Dla kogo stymulatory tkankowe?

  Zabieg ten warto wykonać, kiedy wokół oka zaczynają być widoczne pierwsze oznaki starzenia skóry, kiedy skóra staje się poszarzała, a zmarszczki mimiczne coraz bardziej się pogłębiają. Świetnie sprawdzi się również w starszym wieku, kiedy oznaki starzenia są bardziej widoczne.

 • Jakie są przeciwwskazania do wykonania zabiegu?

  Przeciwwskazania do wykonania tego zabiegu to: ciąża i okres karmienia piersią, cukrzyca, choroby nowotworowe, czy stany zapalne skóry.

 • Ile czasu trwa zabieg z wykorzystaniem symulatorów tkankowych na okolicę oka?

  Zabieg trwa ok. 30 min. Dla poprawy komfortu Pacjenta stosowane jest znieczulenie.

 • Ile zabiegów trzeba wykonać, aby zabieg był zadowalający?

  Seria zabiegowa różni się w przypadku wybranych preparatów. Podczas wizyty specjalista proponuje konkretną liczbę zabiegów indywidualnie dla każdego Pacjenta, zazwyczaj rekomendowane jest wykonanie serii 3 zabiegów.

 • Stymulatory tkankowe okolic oczu – rekonwalescencja

  Zabieg ten nie wymaga okresu rekonwalescencji, natomiast w dniu zabiegu mogą pojawiać się zaczerwienienia i opuchlizna, które znikają po kilku godzinach od zastosowania preparatu.

Twoje piękno w rękach profesjonalistów! Opowiedz nam o swoich potrzebach, a my pomożemy Ci odkryć siebie na nowo.

Pokorna Clinic