Umów wizytę

Depilacja i Epilacja laserowa Warszawa

Trwała depilacja skóry twarzy, bikini i nóg.

Masz dość ciągłego próbowania kolejnych metod usuwania niechcianych włosów? Czas zapomnieć o samodzielnym goleniu i wypróbować jeden z najskuteczniejszych sposobów na osiągnięcie perfekcyjnie gładkiej skóry. Poznaj bliżej depilację laserową PrimeLase!

Jak działa depilacja laserowa PrimeLase?

W warszawskiej klinice Pokorna Clinic pracujemy na nowoczesnej platformie laserowej PrimeLase firmy Cocoon Medical. Urządzenie to wyposażone jest w głowicę diodową, dzięki czemu można wykonać go na każdym typie włosa, a także w system chłodzący Crystal Freeze odpowiedzialny za bezbolesny przebieg wizyty. Zabieg depilacji laserowej pozwala całkowicie pozbyć się włosów z wielu obszarów dzięki dotarciu wiązki światła lasera do cebulek włosa, które ulegają zniszczeniu.

Depilacja PrimeLase – jak wygląda zabieg?

Kosmetolog wykonuje zabieg usuwania włosów za pomocą urządzenia PrimeLase wyposażonego w laser diodowy o mocy szczytowej 4800 W.  Podczas zabiegu, temperatura rozkładana jest w tkankach równomiernie, dzięki czemu ryzyko poparzeń zostaje zminimalizowane, a przed pierwszą sesją wykonywana jest próba laserowa, co dodatkowo wzmacnia bezpieczeństwo. Głowica lasera wyposażona została w chłodzący system Crystal Freeze, dzięki czemu zabieg jest zupełnie bezbolesny.

Jakie są efekty depilacji laserowej PrimeLase?

Gładka skóra na zawsze to najlepszy rezultat depilacji laserowej. Choć do pełnego efektu potrzeba wykonania kilku zabiegów, już po pierwszym z nich widoczne są efekty: włosy stają się znacznie cieńsze i przerzedzone.

Wybierz zabieg, który Cię interesuje i dowiedz się o nim więcej:

Twoje piękno w rękach profesjonalistów! Opowiedz nam o swoich potrzebach, a my pomożemy Ci odkryć siebie na nowo.

Pokorna Clinic