Umów wizytę

Depilacja i Epilacja laserowa Warszawa

Depilacja laserowa w Pokorna Clinic

Czy istnieje sposób na trwałe usunięcie kłopotliwego owłosienia z dowolnego miejsca na ciele? Oczywiście, że tak! Z pomocą przychodzi nam depilacja, a właściwie — epilacja laserowa. Dzięki niej można pozbyć się zarówno ciemniejszych, jak i jaśniejszych włosków i sprawić, że te nie będą więcej odrastać, a my będziemy gotowe na wyjście na basen czy plażę w każdej chwili. Jest to metoda uznawana za najbezpieczniejszą i najbardziej komfortową dla Pacjentek – nie wiąże się z powikłaniami, potrzebą rekonwalescencji, a przeciwwskazań do wykonania zabiegu jest stosunkowo niewiele.

Depilacja laserowa twarzy, bikini, pach – Warszawa

Salon Pokorna Clinic znajduje się nieopodal dzielnic takich jak Nowe Miasto oraz Muranów, jednak Klientki z różnych części Warszawy również mogą zdecydować się na zabieg. Laserowa depilacja jest wykonywana w serii zabiegów przez specjalistów. Ich ilość, która będzie potrzeba do tego, by na stałe pozbyć się owłosienia, jest zależna od rodzaju włosków – ich grubości, odporności oraz indywidualnych predyspozycji. Zazwyczaj jednak nie ma konieczności przeprowadzenia więcej niż 6-8 spotkań. Podczas wizyt dokładamy wszelkich starań, by spełnić najbardziej wygórowane wymagania naszych Pacjentek, oraz by zapewnić im maksymalnie komfortową atmosferę.

Wybierz zabieg, który Cię interesuje i dowiedz się o nim więcej:

Twoje piękno w rękach profesjonalistów! Opowiedz nam o swoich potrzebach, a my pomożemy Ci odkryć siebie na nowo.

Pokorna Clinic

Jak przebiega zabieg depilacji laserowej?

Każdorazowo serię zabiegów rozpoczyna się od poinstruowania Pacjentki odnośnie do przygotowania do depilacji. Obejmuje ono przykładowo odstawienie leków światłouczulających czy odpowiednie zadbanie o skórę. Peelingi należy odstawić najpóźniej tydzień przed zabiegiem. Nie wolno także spożywać herbatek, które w składzie mają dziurawiec czy nagietek. Podczas kwalifikacji do zabiegu należy wspomnieć o wszystkich przyjmowanych lekach – niektóre antydepresanty czy antybiotyki mogą być przeszkodą do jego przeprowadzenia.

Przystąpienie do jakichkolwiek działań poprzedza szczegółowy wywiad, a później wykonanie próby laserowej. W tym czasie Pacjentki poznają działanie lasera oraz mogą całkowicie przestać się stresować, gdy na własne oczy zobaczą, czy zabieg ten jest bezbolesny. Osoba wykonująca go ma również okazję do przekonania się, w jaki sposób skóra Pacjentki reaguje na działanie lasera.

Czytaj więcej

Jakie technologie wykorzystują lasery do depilacji?

W ubiegłym wieku do wykonywania zabiegu próbowano stosować lasery o znacznie dłuższej fali, niż teraz, co powodowało – oprócz usunięcia owłosienia – uszkodzenie naskórka. Aktualnie korzystamy z urządzeń, które mają bardzo precyzyjną wiązkę i przy prawidłowo przeprowadzonym zabiegu nie powodują najmniejszych obrażeń czy poparzeń, pod warunkiem że parametry sprzętu zostaną odpowiednio dopasowane do rodzaju skóry i włosów Pacjentki.

Lasery wykorzystują zjawisko foto termolizy, emitując wiązkę światła skierowaną na skórę. Ta jest wychwytywana przez naturalnie występujący we włosach barwnik – melaninę. Następnie światło zostaje przemienione w wysoką temperaturę, która uszkadza cebulkę włosa i uniemożliwia jego odrastanie. Podczas zabiegu usuwane są wszystkie włoski znajdujące się w fazie aktywnego wzrostu. Dlatego też należy odbyć kilka wizyt, ponieważ nigdy nie zdarza się tak, żeby wszystkie włosy były na tym samym etapie rozwoju w jednym momencie.

Zalety epilacji

Decydując się na usuwanie niechcianego owłosienia laserem, żegnamy się już na zawsze z szybko odrastającymi lub wrastającymi włoskami, podrażnieniami po goleniu, swędzeniem i nieestetycznymi krostkami. Codziennie oszczędzamy czas i pieniądze, ponieważ już więcej nie tracimy ich na ciągłe wykonywanie tej czynności pielęgnacyjnej w domowym zaciszu. Wśród innych zalet epilacji wymienia się to, że:

  • jest zabiegiem dającym według Pacjentek trwałe i zadowalające efekty,
  • umożliwia usunięcie owłosienia nawet z trudnodostępnych miejsc takich jak bikini głębokie,
  • do wizyty nie trzeba zapuszczać włosków tak, jak w przypadku depilacji tradycyjnej – trzeba zgolić je na dzień przed zabiegiem,
  • ma ona na celu wywołać stałe poczucie komfortu i powoduje wzrost pewności siebie,
  • zbiera wiele pozytywnych opinii wśród Klientek i jest jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów w gabinetach kosmetologicznych i medycyny estetycznej.

Czym charakteryzuje się depilacja laserem Prime Lase?

W Pokorna Clinic korzystamy z urządzeń Prime Lase, które znane są jako najbardziej innowacyjny sprzęt do depilacji laserowej dostępny aktualnie na rynku. Dzięki temu zabieg powinien być niesamowicie komfortowy, a wynika to głównie z obecności specjalnego systemu chłodzenia skóry Crystal Freeze – ten ma na celu zapewnić najmniej odczuwalną epilację, jak tylko to możliwe.

Wśród cech charakterystycznych tego lasera można wymienić to, że radzi sobie nawet z jasnymi, włosami. Dlaczego to urządzenie jest tak innowacyjne.

Umożliwiamy zapoznanie się ze szczegółami naszej oferty, a także kontakt w razie potrzeby uzyskania większej ilości informacji. Możliwe jest także rezerwowanie terminów wizyt!